Joalis > Články > Už malé děti mohou mít v ledvinách jedy!
Bambi klub

Už malé děti mohou mít v ledvinách jedy!

Podle Státního zdravotního ústavu má polovina dětí v ledvinách jedy, a to díky vyššímu obsahu kadmia, který obsahují některé potraviny.
Státní zdravotní ústav analyzoval několik let kontaminaci potravin kadmiem. Zjistil, že deset procent celé populace ho konzumuje víc, než je zdrávo. U kuřáků je množství kadmia ještě 5 krát vyšší.
Alarmující je, že u více než 50% dětí předškolního věku je týdenní zátěž touto chemikálií vyšší než doporučená dávka. „Vycházeli jsme z toho, co děti jedí,“ vysvětluje profesor Jiří Ruprich ze Státního zdravotního ústavu a dodává: „Kadmium totiž obsahuje i mnoho tzv. zdravých potravin, jako je ovoce, zelenina, brambory a cereálie.“ Do nich se tento karcinom dostane prostřednictvím hnojiv, která jsou kontaminována právě kadmiem a vápníkem. Právě na zemědělce by se mělo rázně apelovat, aby tato hnojiva nepoužívali.
Kadmium se ukládá především do ledvin a tím, jak populace stárne, má potíže s ledvinami stále více lidí. Problém je, že nemocné ledviny nebolí a na nemoci ledvin se obvykle přijde pozdě.

Co je kadmium
Jde o silně jedovatý těžký kov, jehož užití v průmyslu a zemědělství se proto omezuje na minimum. Kadmium se usazuje v ledvinách a játrech a vylučuje se jen velmi pozvolna a obtížně.

Detoxikace pomocí bylinných přípravků Joalis
5 základních orgánů / produkty

Játra - LiverDren
Ledviny - UrinoDren
Slezina - VelienDren
Plíce - RespiDren
Srdce - CorDren
Iniciační přípravek - NoDegen

Veškeré podrobné informace o produktech a jejich užívání naleznete na www.joalis.eu