Joalis > Články > V dětské populaci trpí až 20% dětí ekzémem
Bambi klub

V dětské populaci trpí až 20% dětí ekzémem

V České republice se podle posledních údajů s atopickým ekzémem léčí nebo léčilo 0,8 milionů lidí. Reálný počet atopiků je však daleko vyšší, poněvadž někteří své potíže přecházejí.

V dětské populaci trpí ekzémem až 20% dětí.
Přitom u celé řady z nich potíže přetrvávají až do dospělosti. Kdo se s atopickým ekzémem setkal, ví, o jak nepříjemné a omezující onemocnění se jedná. Málokdo ale tuší, že jeho příčinou velice často bývají toxické zátěže.

Celostní medicína a detoxikace pomocí přípravků Joalis nabízí možnost, jak se bránit chronickým zánětům kůže, včetně atopických ekzémů. Zvláště u dětí je velmi důležité problémy řešit hned v počátku, aby nedošlo k prohloubení imunopatologie a vzniku dalších alergických projevů.

Dětem je pro tyto účely určen komplexní sirupový preparát Bambi Cutis.

 

Joalis Bambi Cutis
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti, který pečuje o citlivou dětskou pokožku. Lze využít při kožních obtížích.

Kdy se přípravek používá?
Sirupový komplex pro děti zaměřený na dětské kožní problémy. Ty bývají velmi často spojené s alergií. Proto je preparát zaměřen především na různé typy dětských ekzémů. Dětská kůže je složitý orgán, a proto často vyžaduje komplexní přístup. Doporučujeme k tomuto preparátu užívat vitamin H-biotin.

www.joalis.cz

redakčně zpracováno
foto: samphotostock.cz a joalis.cz