Joalis > O nás
Bambi klub

O nás

Bambi preparáty byly uvedeny na trh na přelomu milénia roku 2000 a staly se opravdu zázračným dárkem pro všechny děti i jejich rodiče. Postupně si získaly mnoho příznivců pro svou šetrnost k dětskému organismu, sílu bylin a specifické informace o toxinech v nich obsažených.

Bambi klub vznikl v roce 2012 pod záštitou MUDr. Josefa Jonáše jako dceřiné stránky webu www.joalis.eu. Chtěli jsme, aby sloužily jako zdroj informací, odborné pomoci, ale i zábavy a psychické pohody. Naleznete na nich články na téma zdravého životního stylu dětí i jejich rodičů, psychiky a detoxikační medicíny, poradnu, kam můžete psát své dotazy, na něž vám rád odpoví pan MUDr. Josef Jonáš, a mnoho receptů ze zdravých surovin.

Pokud chcete dostávat nejnovější informace o tom, co se u nás právě děje, uveďte svůj e-mail na úvodní stránce, kam vám budeme každých čtrnáct dní posílat newsletter.

MUDr. Josef Jonáš: „Dětské oleje nám umožňují posunout začátek detoxikace do prvních dní po narození dítěte a umožní rodičům prožít ze svého novorozence více radosti, než když dítě trpí různými zdravotními problémy, což rodiče bolívá často více než dítě. Přeji této kategorii preparátů úspěšný start. Berte tyto preparáty nejen jako ukázku dalších možností informační detoxikace, ale i jako můj dárek všem dětem.“