Joalis >
Bambi klub


Osobnost a zdraví

06.01.2017

Jitka Zelenková: Sport je dobrý i na psychiku

V zimě jezdí na běžky, v létě si ráda zaplave nebo si zajezdí na kole. Nehoní rychlost ani kilometry, důležitá je pro ni pravidelnost.

Pokračovat »

08.12.2016

Stanislav Zindulka: Vánoce považuji za jedno z nejkrásnějších období

Herec Stanislav Zindulka nám poskytl rozhovor do vánočního vydání.

Pokračovat »

04.11.2016

Petra Černocká: Když chci ticho, jedu do Prahy!

„Polovinu trávníku už jsme přestali kosit a letos tam najednou vyrostly třeba červené slzičky Panny Marie,“ říká zpěvačka Petra...

Pokračovat »
03.10.2016

Bára Basiková: Dobré jídlo umím ocenit

Díky svému fenomenálnímu hlasu patří už léta ke stálicím naší hudební scény. Je maminkou tří dětí a i přesto, že věří na osud, v podstatě si ho ovlivňuje sama. Když si s ní povídáte, máte pocit, že sedíte s kamarádkou z dětství. Zpěvačka Bára Basiková.Pokračovat »

05.08.2016

MUDr. Josef Jonáš: Uchovat si psychické zdraví je téměř nemožné

Starý psychiatrický vtip zní: „Lidé se dělí na dvě skupiny: na ty, kteří mají klíče, a na ty, kteří je nemají.“ Podle MUDr. Josefa Jonáše ho ale nejlépe pochopí ten, kdo už absolvoval nějaký pobyt v psychiatrickém zařízení.Pokračovat »

01.06.2016

Marcela Březinová: Zpívání je sdílená radost

Zpěvačka a textařka Marcela Březinová se před pár lety odstěhovala na venkov a toto rozhodnutí si nemůže vynachválit. S rodinou pěstují vlastní ovoce i zeleninu a přistupují k životu s větší pokorou. „Vše na této zemi máme jen v pronájmu,“ říká.Pokračovat »
1 2 3 4