Joalis
Bambi klub

Poradna

Nevíte si rady s onemocněním svého dítěte?

Obraťte se na poradnu Bambi klubu, kde rádi odpovíme na vaše dotazy.

Chování

Problém/Anamnéza

Vaše jméno *

Předmět *

Váš dotaz *

13.09.2016 23:30

Aspergeruv syndrom

Dobry den,minule jste mi odpovedel ze aspergeruv syndrom se da zvladnout pomoci detoxikace.Mohl by jste mi preparaty doporucit.Dekuji

28.07.2016 14:43

přílišná fixace na matku,lítost

Dobrý den,chci Vás poprosit o radu,mohly by pomoci dceři,je jí 10 let,nejaké kapičky na odstranění tohoto problému,děkuji,L.P

22.07.2016 23:25

třes

Prosím o radu,jakými preparáty mohu pomoci naší 2,5leté vnučce. Když se na něco soustředí začne třást hlavičkou.takto to trvá už asi 1 rok.Některý den je to velice časté. Děkuji za odpověď.

20.08.2016 22:56

aspergeruv syndrom

Dobry den,moje kamaradka ma dceru u ktere podeziraji aspergeruv syndrom. Co si myslite o teto nemoci, da se teto nemoci pomoci detoxikaci a Vasemi vyrobky Joalis? Dekuji za pomoc.Leona Puszko

22.04.2016 12:20

Dcera - vývojová dysfázie

Dobrý den, pane doktore, mohl byste mi doporučit nějaký preparát pro dceru (7 let), která má vývojovou dysfázii? Děkuji Hezký den. M.P.

15.04.2016 14:45

Záchvaty vzteku

Dobrý den pane doktore Jonáši, můžete mi poradit jak se chovat k synovi, 4,5 roku, který má záchvaty vzteku a zuřivosti? Nerozmazlujeme ho, zničehonic se začne vztekat, zuří, není s ním řeč, existují nějaké kapičky na zklidnění nebo máme jít k psychiatrovi? omlouvám se za dotaz, ale už si nevíme rady a stydíme se když někde jsme, všichni se po nás otáčí. Jindřiška

19.01.2016 22:36

Navazani na Nezvykle hystericke chovani 1,5 rocniho ditete

Děkuji za Vaši odpověď. Zájem o preparáty bych měla. Prosím o doporučení preparátu. Je možné, že jde o potravinovou intoleranci, jelikož syn má v záhybech pod kolínkama atopický ekzém. Děkuji.

07.01.2016 23:15

Nezvykle hysterické chováni 1,5 ročního dítěte

Dobrý den, před dvěma dny mě a celou rodinu velice znepokojilo chování našeho 1,5 ročního syna (je to čtvrté nejmladší dítě). Po odpoledním spánku byl divně podrážděný, nedokázali jsme jeho pozornost odvést na něco jiného, odmítal mě, manžela i sourozence. Strašně brečel, na rukách se vyvracel na všechny strany, vypínal se dozadu, odstrkoval mě, když jsem ho chtěla přitulit a uklidnit. Na zemi se převracel, napínal, kopal nohama. Choval se tak přes hodinu, poté jsme zavolali záchranku. Obecně je více tvrdohlavý, když něco chce, tak si to prosazuje, ale nikdy v takové míře. Před tím, než se to stalo, jsme se vrátili z dovolené, kde měl trochu rozhozenou rutinu ve spanií, jídle, byl v otočení nových, neznámých lidí. Není očkovaný. Po dvou dnech v nemocnici jsme doma. Všechny výsledky v pořádku, kromě nízké hladiny železa. Jeho chování se v trochu menší míře opakovalo při odběrech krve, při prohlídkách u doktora a při odchodu domů. Byla doporučena návštěva u dětského psychiatra. Setkal jste se s podobným chováním? Mohou pomoci vaše preparáty. Vyšetřit se asi nedá. Děkuji za odpověď.

17.09.2015 09:46

Elektivní mutismus

Dobrý den, našemu synovi (6 let) byl diagnostikován elektivní mutismus. Ve školce nekomunikuje, stejně tak u lékařů, de facto všude, kde cítí tlak, že je od něj očekávaná nějaká reakce. Již se neblokuje tolik fyzicky, že prkenně stojí, zapojuje se už i do dětských her a začíná nonverbálně, občas jednoslovně odpovídat. Přesto je v klíčových chvílích v obrovském stresu, který ho paralyzuje. Když paní učitelky ve školce vymyslely představení, kdy měl přede všemi říkat básničku, zareagoval večer čtyřicítkou horečkou. Doma se projevuje zcela normálně, stejně jako jeho mladší sourozenec, je poměrně upovídaný, veselý – i z toho důvodu jsme dlouho vůbec netušili, že se ve školce neprojevuje, dokud nám to paní učitelky neřekly. Stejně tak máme doma harmonické prostředí bez hádek. Poradil byste nám některé preparáty, jak mu aspoň trošku pomoci, ulevit? Moc děkuji.

13.04.2015 20:30

Vývojová dysfázie

Dobrý den, pane doktore. Prosím, jaké preparáty byste doporučil pro 4-letého syna, který má diagnostikovanou vývojovou dysfázii (problémy s řečí, motorikou a další). Příčina není známa (těhotenství, dlouhý porod, těžká novorozen. žloutenka...).Děkuji.
1 2 3