Joalis
Bambi klub

Poradna

Nevíte si rady s onemocněním svého dítěte?

Obraťte se na poradnu Bambi klubu, kde rádi odpovíme na vaše dotazy.

Očkování

Problém/Anamnéza

Vaše jméno *

Předmět *

Váš dotaz *

01.12.2016 16:14

Očkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč paní terapeutka Málová odpovídá na dotazy o očkování pokaždé jinak? Pokaždé doporučí něco jiného. Co z toho tedy platí? MUDr. Jonáš už nebude odpovídat? Děkuji za odpověď.

21.11.2016 23:35

Opožděná detoxikace

Dobrý večer.
Vaši poradnu jsem objevila pozdě, ale věřím, že i tak se dá ještě hodně napravit. Syn má 6 let. Problémy ve vývoji nastaly po 1. očkování hexavakcínou. Velmi opožděný rozvoj řeči, narušené trávení - průjmy po jídle. Postupem let jsme následky očkování trochu srovnali - syn mluví, ale řeč je srozumitelná jen pro nejbližší okolí. Z přijímané stravy vyloučil téměř vše, zůstaly těstoviny, bílé pečivo, krůtí šunka, kuřecí maso, rajčata, jablka, banány, jahody, nektarinky, ... ale průjem po této šílené redukci odezněl. Je i opožděná detoxikace organismu možná? Děkuji za odpověď.

19.11.2016 07:15

Očkování

Dobrý den, dcera 4 měsíce byla na očkování hexavakciny a prevenaru 13, od té doby je nevrlá, v noci se budí co hodinu, kope nohama, kňourá a nemůže zaspat. Můžete mi poradit, co na to? Děkuji.

25.10.2016 11:57

Očkování pediacelem

Dobrý den, pane doktore, vím že podobné dotazy už tady byly, spoustu jsem toho už přečetla a stále z toho nejsem moudrá. Chystáme se očkovat dvouletého chlapečka pediacelem, chceme udělat vše proto aby to proběhlo bez potíží a následků. Zároveň na tom ale nejsme finančně teď nijak slavně. Jaká minimální kůra se doporučuje před a po očkování? Matčina poradkyně doporučila před očkem Cranium a Mezeg a po očku Deimun a Minddren. Jinde jsem četla že Deimun před i po očku, plus doplnit něčím dalším. Tady jsem četla zase jiné rady. Poradíte? Nerada bych kupovala víc než 3-4 preparáty.
Děkuji předem za odpověď.

19.10.2016 23:24

Kombinace oleje a kapek

Dobrý den. Moje 5 ti měsíční dcerka má za sebou 2 dávky Hexy a 2 dávky prevenaru a rotaviry. Nedávala jsem žádný kapky jako prevenci. Na stránce www.detoxikace-Brno. cz mi doporučili toto: Když dáváte oleje, je možné pak přidat před očkováním ActivCol a po očkování jen DeimunActiv a MindDren. S tím, že kapky bych měla dávat cca 6 týdnů po očkování když jsem nedávala před. Chtěla bych se ujistit jestli to takto stačí. Děkuji Jindrová

04.08.2016 10:59

Pediacel

Dobrý den, chystáme se dceru očkovat Pediacelem v jejich 4 -5 měsících. Jaké přípravky doporučujete a jak je používat? Děkuji za odpověď.

20.05.2016 22:00

Dcera přestala mluvit po očkování Priorix

Dobrý den, pane doktore. Dnes dcera 3 roky. V 17 měsících byla očkována Priorixem. Již měla slovní zásobu cca do 20 slov a již i spojovala slova. Po očkování přestala mluvit asi úplně. Po delší době začala říkat jen "tohle, tamto" Všem říkala mami. Teď ve 3 letech říká tak cca do 30 slov vč. zvuku zvířat a všem říká mami nebo tati. Občas se naučí nové slovo a po nějaké době jako by ho zapomněla a říká jiné, ale neumí říct to co uměla. Od očkování cca po 1,5 roce přišlo zlepšení, ale je to strasně málo. Možná prošla zánětem mozku, ale zatím bez magnetické rezonance. Jak dlouho trvá zánět mozku? A dá se dceři pomoci i po takové době po očkování detoxikací? Předem děkuji za odpověď. Hana V.

02.05.2016 21:44

Ockovani, rychla detoxikace

Dobry vecer, ceka nas ockovani s dcerkou vakcinou Boostrix a se synkem Priorix... Odkladam to jiz dlouho, nadtudovala jsem slozeni a mam obavy z hlinitych soli. V Boostrixu je fosforecnan hlinity. Prosim, mate nejaky preparat, ktery bych detem (6 let a 4 roky)mohla zakoupit na rychle vylouceni techto soli, nebo nejakou radu? Budu vam vdecna. Dobrou noc preji.

09.04.2016 09:27

Odkládání očkování

Dobrý den pane doktore, chtěla bych se optat, zda má podle Vás význam odkládat začátek očkování miminka ze 3. na 6. měsíc. A jaké jsou hlavní přínosy odložení očkování. Pediatr mi toto rozmlouvá. Děkuji a přeji krásný den.

06.03.2016 14:45

Očkování Hexa

Dobrý den, prosím o radu ohledně detoxikace po očkování Hexavakcínou. Dcera očkována ve schématu 2+1, v 7., 10.. a 17. měsíci. První dvě dávky byla po očkování unavená, ukňouraná, často se budila, po poslední vakcíně dostala rýmu, která trvala asi dní. Objevilo se zvracení v autě, které předtím nebylo. Nyní dva měsíce po očkování občas při jídle ublinkává, jí méně a nemá k jídlu chuť... Nevím, zda toto nechutenství nemůže souviset i s růstem zubů, klubou se jí špičáky. Přesto bych ráda použila nějaký přípravek na detoxikaci organismu po očkování. Můžete mi, prosím, doporučit, co bude po dvou měsících po posledním očkování nejvhodnější? Děkuji.
1 2 3 4 5