Joalis
Bambi klub

Poradna

Nevíte si rady s onemocněním svého dítěte?

Obraťte se na poradnu Bambi klubu, kde rádi odpovíme na vaše dotazy.

Emoce a psychika

Problém/Anamnéza

Vaše jméno *

Předmět *

Váš dotaz *

15.12.2016 20:05

Nespavost

Dobrý den, můj 6 měsíční syn má hypertonus, navšťěvujeme neurologii rehabilitaci a doma poctivě cvičíme Vojtovu metodu. Jeho potíže spočívají nejvíce v tom, že má hrozně mělký spánek, často se budí, přes den odmítá spát úplně ale je potom unavený a nevrlý. Navíc k tomu, aby vůbec usnul, potřebuje zavinout a pustit bílý šum. Prosím, co byste mi poradili ? Čím bych mu mohla ještě pomoci? Děkuji Lebedová

08.09.2016 00:33

Strach z neusnutí

Dobrý den. Pane doktore, prosím pomohly by Vaše preparáty vnučce, která má strach z neusnutí.Chodí do 4 třídy a ve škole jim paní učitelka řekla, že musí spát alespoň 9 hodin, jinak umřou. Každý den (a trvá to už 1rok) už odpoledne začne mít strach, že usne pozdě a i když je už v 8 hodin v posteli, tak usne třeba až v 11. Moc se tím trápí. Děkuji za radu

26.08.2016 11:12

Hemofil u skorto tříletého dítěte

Vnuk ,kterého průběžně detoxikujeme Vašimi preparáty - od očkování atd. nikdy vážně nemocen nebyl.Před týdnem horečky 38.5,nejdříve zánět spojivek 1 oka, po 3 dnech teplot se objevily zduřelé krč. mandle s bílýma povlakem a hned další den štěkavý dávivý kašel, zatahoval,až se i pozvracel nemohl spát, budil se kašlem á 1hod.CRP 29, výtěr z krku Hemofil - typ neuveden, Dr.dala k dispozici kortikoidy,dcera je zdr.s. zvládli to bez nich.Zpočátku dávala co měla doma Lichořeřišnici gtt. + GRIPIN, momentálně 12.den vše ustoupilo...prosíme Vás o radu,jaký detox pro zbavení se Hemofila ? Děkujeme za Vás a Vaše kapky, již nám mnohokrát pomohly, ať se Vám stále daří na všech úrovních. Děkujeme za jakoukoliv Vaši odpověď.

18.04.2016 22:31

Stres

Dobrý den pane doktore, mohl byste mi pomoci s mou psychikou? Pořád myslim na špatné věci jako např. kdyby mého syna srazilo auto nebo mi umřeli rodiče nebo mi unesli syna nebo byla válka atd. hrozně se těmi myšlenkami stresuji až někdy začnu brečet. Nemůžu se těch špatných myšlenek zbavit! Nejvíc jsem ve stresu, když jsem doma sama, to někdy začnu z ničeho nic brečet a je mi špatně a klepu se a nemám chuť k jídlu! Bojim se být někde sama, je mi vždycky hrozně divně, jsem taková úzkostlivá. Už mně to otravuje pár let a nevím co s tim! Děkuji moc za odpověď

14.12.2015 16:04

Počurávání

Dobrý den, pane doktore. Naše dcera se ještě ve třech letech počurává. Kvůli tomu jí ani nechtějí vzít do školky. Jak jí můžeme pomoci? Nepomáhají ani domluvy ani výhrůžky. Když jsme ji jako malou dávali na nočník, křičela jako by ji na nože brali. Nevíme, kde je chyba a budeme vděčni za jakokoliv radu. Děkuji Sylva N. 

24.09.2015 11:01

Jak dále pokračovat?

Dobrý den, máme už vybranou druhou várku kapek od Vás. Mezi tím nám byl diagnostikován dětský autismus středně těžké symptomatiky. Do doby očkování byl malý zdráv. Má 2,9 roku, nemluví, nosí pleny na spaní, jinak chodí na nočník. Při každé návštěvě pediatra je nám sděleno: zarudnutí krku. Objevují se i uzlinky v tříslech a pod bradičkou. Denně toho hodně vypije, kolem 3 litrů, vody, šťávy. Pořád skáče a lítá, neudělá klidný krok. Teď tu poslední várku od Vás máme EviDren, Mezeg, Diamino, PreesDren, Spirobor, MindDren. První preparáty jsme měli DeimunAktiv, Antimetal, Cranium. Děkuji za odpověď. 


21.09.2015 19:06

Hysterický vztek

Dobrý den, ráda bych poprosila o radu. Mám šestnáctiměsíčního syna, který zhruba od čtvrtého měsíce bojuje s poruchou spánku (funkční porucha spánku dle neurologa), záchvaty vzteku (kopání kolem sebe, bouchání) a hysterickeho křiku. Jakmile začne, tak "neví", jak přestat. K tomu neustále od narození trpí na bříško (zácpa, prdíky). Objevila jsem možnost detoxu a ráda bych věděla, zda by mu mohl pomoci, a případně který. Budu moc vděčná za jakoukoliv radu. Moc ráda bych mu (a i sobě) ulevila. Předem děkuji. Denisa.


24.09.2015 13:03

Psychika devítiletého dítěte

Dobrý den, mám devítiletou vnučku. V noci se budí, třepe rukama, křičí, má pocit velkých rukou a prsty jako nitky. Je jí horko, má rozšířené zorničky a těžko se probírá, jako by stále spala. Zabírá studená voda a někdy i sprcha. Bojíme se nějaké psychické nemoci.

17.09.2015 14:50

Jak dále pokračovat???

Dobrý den, psala jsem už asi před měsícem a nemůžu se dočkat odpovědi. Vše už máme dobrané, teď máme už 2 měsíční pauzu, potřebují prosím doporučit další preparáty. Děkuji.

06.08.2015 12:15

Kapky Joalis

Dobrý den, chtěla bych poradit, které kapky si koupit. Jsem neustále na vše přehnaně pořádkumilovná. A to i na sebe. Musim mít vše v pořádku, a tak se jenom honím. Jsem už z toho unavená. A když jsem tak nervózní, tak začnu uklízet i na sobě a ubližuji si víc, než kdybych to nechala být. Tím myslím kosmetické záležitosti. Je mi 37 let a mám strach i z toho, jak stárnu.Neustále se pozoruji a ptám se, jestli to je dobrý, jestli to není vidět a jestli se to zahojí. Otravuji tím všechny a mě to taky vadí. Brala jsem asentru a bylo mi stejně. Potřebovala bych poradit nějaké kapky. Depreson? Streson? Děkuji.
1 2 3 4