Joalis
Bambi klub

Poradna

Nevíte si rady s onemocněním svého dítěte?

Obraťte se na poradnu Bambi klubu, kde rádi odpovíme na vaše dotazy.

Ostatní

Problém/Anamnéza

Vaše jméno *

Předmět *

Váš dotaz *

11.12.2016 10:06

Biosalz

Dobrý den, slyšela jsem o preparátu Biosalz. Můžete mi sdělit na co se používá a jestli je možné ho podávat i dětem v předškolním věku? Mému synovi byla zjištěna obsedantní porucha.

16.12.2016 19:59

Revma

Dobrý den. Je mi 27 let a před dvěma měsíci mi zjistili revma, mám velké bolesti všech kloubů. Můžete mi na to něco doporučit? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem Leona.

11.11.2016 21:48

Borelióza

Dobrý den, pán doktor, prosím Vás velmi o radu. Moj 4-ročný vnučik má akutnu boreliozu-erytem, sme si všimli dnes, v lavej spánkovej oblasti tváre... kliest odstraněný pred 14 dňami. Rada by som veděla, či možeme liečit našimi preparátmi bez ATB. Ďakujem velmi pekně.

11.11.2016 21:50

Krátkozrakost

Synovi byla zjištěna krátkozrakost na obě oči -3. Je možné krátkozrakost léčit pomocí detoxikace? Děkuji za odpověď a přeji klidné dny.

06.10.2016 10:13

Biosalz

Dobrý den, pane doktore, zaujala mě účinnost přípravku Biosalz. Můžou ho používat i děti? A v kombinaci se kterými přípravky? Nerada to přiznávám, ale náš syn (7 let) je na svůj věk poněkud obézní. Jinak žádné výraznější problémy nemá. Děkuji za odpověď. Blanka

29.09.2016 13:31

Syndrom ruka, noha, ústa (7. nemoc)

Dobrý den pane doktore, syn atopik, stabilizovaný, dá-li se to tak nazvat po detoxikaci Joalis preparáty. Nyní jsme nasadili Symbiflor, po týdnu užívání se však syn nakazil tímto syndromem (7.nemoc), výsev markantní zvláště na celých dolních končetinách, akutní fázi máme za sebou. Můžeme ještě nějak podpořit hojení, doléčení? Prý virus přetrvává i měsíc ve stolici. Je na místě k Symbifloru něco nakombinovat?Běžně po koupeli mažeme Bambi oleji.Syn má 2 a třičtvrtě roku.Děkuji za odpověď.

28.08.2016 21:03

Nespavost miminka

Dobrý den pane doktore, před 6 týdny moje dcera porodila zdravého chlapce. Chlapeček je zdravý, porod byl komplikovaný.V polovině porodu se porod zastavil a dcera dostala nějaký lék na nové vyvolání porodu. Chlapeček velmi špatně spí. Stále pláče, když usne nesmí zabzučet ani moucha. Dcera je na pokraji zhroucení z únavy. Snažíme se jí ulevit jak to jde. Chlapec stále pláče. A spí tak 4 hodiny denně. Nespí ani v kočárku. Jen pláče a pláče. Dcera nekojí. Po kojení nepřibýval a lékaři doporučili dávat příkrm, chlapec si rychle zvykl a prs už odmítá. Myslely jsme že jsou to prdíky, nejdříve to dcera zkoušela bylinnými čaji, pak už v zoufalství sáhla po dětském espumisanu. Ale chlapec stejně brečí. Příští týden má jít chlapec na očkování a máme z toho hrůzu. A to nejen pro škodlivost očkování, ale nenašly jsme lékaře, který by očkovací látku alespoň rozložil. Děsíme se toho co po očkování bude. Děkuji za odpověď

25.08.2016 10:32

Astigmatismus

Dobrý den pane doktore. Chtěla bych se zeptat na možnosti léčby astigmatismu na pravém oku (3 dioptrie, 3 cylindry) u mého 7 letého syna. Již přes rok chodíme do poradny. V pěti kúrách bral: Emoce, Hepar, LiverDren, Hyperaktiv, Deimun, Streson, Vegeton, Abelia Capitulis, Lymfatex, Abelia Relaxonis, MindDren, Gli-glu, LMD - nevzpomenu si na všechny. Před rokem měl téměř jednu dioptrii i na levém oku, bez astigmatismu. Nyní má levé oko úplně v pořádku. Příčinu astigamatismu nevíme, zda je vrozená či nikoliv. Existuje podle Vás ještě šance, aby se synovi oko spravilo? Nejen ostrost vidění - dioptrie, ale i zakřivení rohovky (čočky)? Předem moc děkuji za odpověď.

20.05.2016 13:22

Šestá nemoc

Dobrý den, pane doktore. 14ti měsíční syn s největší pravděpodobností prodělává v současné době tzv. "šestou nemoc." Vím, že je virového původu. Lékař tvrdí, že to "nic není", ale mě zajímá, co se děje s imunitou po prodělání této nemoci, zda by bylo dobré tělíčko pročistit, nebo kde se "stala chyba "..Od narození mažeme Bambi Oil a je to naše první stonání

16.05.2016 11:58

Spálový streptokok

Dobrý den, mám 8letá dvojčata. Jedné z nich se objevily flíčky po těle...Kožní lékařka si myslí, že je to lupénka. Poté udělala výtěr z krku a zjistila spálového streptokoka. Mohl by mít kok něco společného s kůží? Lupénku u nás v rodině nikdo nemá. Doporučíte mi na streptokoka nějaké bylinky? Nemám ráda klasické léky. Děkuji Alena
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10