Joalis
Bambi klub

Poradna

Nevíte si rady s onemocněním svého dítěte?

Obraťte se na poradnu Bambi klubu, kde rádi odpovíme na vaše dotazy.

Kůže

Problém/Anamnéza

Vaše jméno *

Předmět *

Váš dotaz *

01.12.2016 12:45

Atopický ekzém u syna

Mám 1,5 letého syna, kterého trápí atopický ekzém. Prosím, poradíte mi, jaké preparáty od Joalisu pro syna, abychom se zbavili ekzému? Děkuji vám Jitka

05.12.2016 08:45

Výsev molusiek

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu so zostavením kúry pre 6 ročného chlapčeka, ktorý má na telíčku výsev molusiek - hojné množstvo. Ďakujem veľmi pekne.

16.11.2016 07:21

Atopický ekzém

Dobrý den, syn 3,5 roku má atopický ekzém na nohách, v tříslech a rukou. Prosím o radu, jaké přípravky a jak používat. Moc děkuji

11.11.2016 21:40

Alergie

Dobrý den, pane doktore. Který přípravek bych mohla dát dítěti (10 let) na pylovou alergii? V tomto období ji začaly opět pálit oči. Děkuji za odpověď.

24.10.2016 14:15

Atopicky ekzem

Dobrý den, chtěla bych detoxikovat dceru, má lehkou formu atopického ekzému. Nepoužíváme kortikoidy, jen občasně kůži promašťujeme. Ja sama používám detoxikační preparáty od vás na vyladění střevní mikroflory a psychiky. Dcera je kojena, jsou ji necelé 2 roky. Preparáty si mažu na předloktí. Chtěla jsem se zeptat, zdali se automaticky čistí i ona přes mateřské mléko a co byste doporučovali pro detoxikaci jejiho ekzému? Slyšela jsem o Bambi Oil nebo přímo něco na ekzém? Děkuji předem za odpověď.

19.10.2016 20:01

Atopický ekzém

Dobrý deň. Mám 20 mesacneho syna, ktorého od zavedenia prikrmov (mal 7 mesiacov) trápi atopicky ekzem. AE (atopicky ekzem) má najmä na nohách, teraz na jeseň sa objavil i na zápästí rúk. Syn je stále kojeny. Mliečnej bielkovine sa vyhýbam, no chlieb jeme i lepkovy . Prosím poradili by ste mi preparáty pre syna poprípade i pre mne (vzhľadom na to že ho kojim) s ktorými by sme mali začať. Veľmi pekne ďakujem za vás čas a vaše rady. Blanka

04.08.2016 22:51

pupeční kýla

Dobrý den, pane doktore chtěla bych se zeptat-narodili se mi kluci-dvojčátka ve 36 týdnu císařským řezem, teď jim je 9 týdnů.Od třech týdnů mažeme Bambi olejíčky a teď jeden s chlapců má pupeční kýlu, jaké preparáty mám mazat? Svaly patří pod slezinu-Veliendren,ale bude to stačit? Děkuji za odpověď. Lenka

13.07.2016 23:15

Atopický ekzém u miminka - první kůra?

Hezký den, pane doktore. Mám ročního syna, kterého od 3 měsíce trápí atopický ekzém, nejprve na tvářích, po očkování ve 4 měsíci se rozšířil prakticky na celé tělo, na tvářích i výrazně mokvající. Vše doprovázeno často nekončícím svěděním. Od narození krmen výhradně umělým mlékem. Vyšetřením na alergologii zjištěna alergie na BKM (předepsáno mléko bez BKM), bílek, pšenici a konstatována velmi slabá imunita. Na kožním oddělení předepsány antibiotika proti zánětu a mast s kortikoidy. Byť neradi, pro úlevu dítěte jsme s touto „léčbou“ souhlasili. Po vysazení masti se však ekzém okamžitě vrací. Ráda bych šla cestou řízené detoxikace za použití produktů Joalis. Byť jsem narazila na řadu doporučení k průběhu detoxikace (články v Joalis info 3/2016, Vaše videa na I-televize ATaDEP), vůbec nevím, jaké konkrétní preparáty z řady všech doporučovaných vybrat, resp. jak sestavit první kůru. Moc Vás prosím o radu, s čím v našem případě začít a případně i pokračovat. Nebo je nejdříve nutné základní vyšetření pomocí EAV a stanovit detoxikaci vždy na míru? Budeme velmi vděčni za Vaše cenné rady!

18.07.2016 16:37

Olejíčky

Vážený pane doktore, co byste prosím poradil pro dvouleté dítě, se kterým se chystáme k moři? Můžeme kromě opalovacích krémů příbalit i Bambi Oil? Přibalili jsme i Bambi Symbiflor, ale už nám dochází. Může brát dvojí balení po sobě? (kvůli případným střevním problémům) děkuji S.

11.05.2016 11:20

Střevní dysbioza

Dobrý den, pane doktore. Viděla jsem vaše rozhovory o střevní dysbióze, za které moc děkuji, jelikož mi pomohly identifikovat příčinu mých letitých zdravotních problémů. Zakoupila jsem si na Vaše doporučení Activ-Col, ale můj dotaz zní, jak mohu léčit svoji 11 měsíční dceru, kterou stále kojím a pravděpodobně jsem tedy i ji tímto způsobem narušila střevní mikroflóru. Jaky přípravek pro ni, prosím?A také jak dlouho mam Activ-Col užívat, bude stačit 1 balení? Děkuji moc za radu!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10