S dětmi je svět barevnější

Maminkám (i nastávajícím)

Co by měla vědět žena, která plánuje těhotenství nebo čeká miminko...

Dobrý den, je vhodný Hydrocolon v době kojení, cca 4 měsíce po porodu?

Může epileptik užívat preparáty Joalis? A kojící maminka?

Manželka má vaginální výtok a gynekolog zjistil, že má stafylokokovou infekci, chce jí dát antibiotika. To nechceme, jelikož manželka stále kojí. Co byste mi pro mou ženu doporučili?

Dobrý den, před 6 měsíci jsem přestala kojit dceru. Důvod byl, že jedno prso se přestalo plnit asi po 4 měsících kojení. Jak měla dcera půl roku, přestala jsem. Vybrala jsem dvě krabičky léků na zástavu, ale nezabralo to, zlepšilo se to, ale jakmile jsem je přestala brát, měla jsem zase hodně mléka. Mléko se mi tvoří do dnes, což je 6 měsíců po přestání. Během kojení jsem brala MammaDren. Už se to o hodně zlepšilo, ale tvoří se stále. Během těchto 6 měsíců jsem vybrala různé preparáty.  Teď ale poslední měsíc, byť jsem dobrala Lymfatex, jsem cítila opět uzliny na krku, pod pažemi, ale i pod prsy. Jelikož bych nerada, aby se to zvrtlo v něco jiného, tak bych vás chtěla poprosit o radu a doporučení nějakých preparátů. Jak na lymfatický systém, tak i na problém s mlékem.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné pomocí Vašich preparátů ovlivnit množství mléka. Jsem 6 týdnů po porodu, malý měl kojeneckou žloutenku a po jejím skončení se už asi měsíc snažím všemi možnými způsoby zvýšit množství mléka, kterého mám přes den málo (odsávání, čaje, bylinky, časté přikládání atd.) Kojím už 3tí dítě a nikdy nebyl problém, vždy se nám během pár dnů podařilo laktaci zvýšit výše uvedenými opatřeními. V noci mám mléka dost. Může být problém v hormonech?

Dobrý den, plánuji druhé těhotenství. Tento měsíc užívám preparát Antimetal k vyloučení těžkých kovů. Preparát jsem začala užívat z vlastní iniciativy ihned po výměně amalgámových plomb. Je vhodné otěhotnět ihned po užívání preparátu?

Dobrý den, prosím o radu, jaký zvolit detoxikační postup při endometrióze. Mám endometriom na levém vaječníku a špatnou prognózu na otěhotnění přirozeně. Děkuji

Dobrý den, detoxikuji Vaši metodu už léta. Moc mně to pomáhá. Plánujeme s mužem druhé miminko, jaké preparáty byste muži doporučil a jak dlouho před početím je má užívat? Trpí na plísně na nohou, před lety absolvoval operaci kvůli zánětlivě se zužující předkožce, časté rýmy, bolení v krku a kašel. Intolerance lepku a mléka, pálení žáhy a akné. Děkuji za odpověď, vím, že by to chtělo měření, ale napište mi prosím alespoň základ, týkající se plánování miminka. Děkuji.

Dobrý den. V současné době podstupuji umělé oplodněné kvůli endometrióze. Díky Vašim přípravkům se mi gynekologický nález velmi zlepšil. Po oplodnění se však buňky nedělí tak, jak by měly, a embryo se nevyvíjí. Prosím o radu, jakými preparáty by se situace mohla zlepšit. Děkuji.

Dobrý den, měla bych na Vás dotaz ohledně padání vlasů po porodu. Můžete mi na to doporučit nějaké preparáty? Jsem 4 měsíce po porodu a vlasy už mi tak dva měsíce hodně padají. Vyčesávám úplně chomáče vlasů a už jsem z toho opravdu nešťastná. Také na to určitě má trochu vliv i stres a vyčerpání. Mohl byste mi poradit? Děkuji mockrát a přeji hezký den.

Dobrý den, gynekoložka mi předepsala Tardyferon, kvůli nedostatku železa (jsem v 6. měsíci těhotenství). Před 14 ti dny jsem začala brát Activ Col. Můžu brát obojí současně? Radka

Dobry den, prosím Vás o radu. Už je tomu půl roku co jsem se dostala do začarovaného kruhu. Užívala jsem antibiotika na chlamydie a od té doby to začalo. Jednoho dne mě začali pálit ruce i nohy a pálilo mě i na hrudníku, od té doby jsem psychicky rozhozena a pořád mi buší srdce a každé ráno se probouzím vystresovaná a mám řidší stolici, ale ne průjem. Diagnóza od mé lékařky zněla, že je to psychosomatického rázu a znovu se mi objevila endometrióza. Chodím k psycholožce a také užívám preparáty Joalis. Měla jsem Nodegen, Emoce, Streson, Anxinex, Nobac, Antivex, Zooinf, Gynodren, Urinodren, Cranium, Hypotal, NeuroDren, Fornex a Activ-col. Prosím poraďte mi, jak se dostat z tohoto problému, abych našla konečně v sobě vnitřní klid a jak se zbavit toho hrozného bušení srdce, srdce je čistě bez zátěží. Také mě při konci menstruace bolí žaludek a potom bolest ustane, ale pořad mě v žaludku kručí. Jaké mám nasadit kapičky. Mám strach, neboť jdu na umělé oplodnění, tak ať to neohrozím miminko. Děkuji mockrát za radu a taky za Vaši práci.

Dobrý den,
terapeut mi na vleklé zdravotní problémy předepsal 2 série kapek (střídání po týdnu): 1. Anxinex, Autoimun, Cranium, Deuron, Chlamydi a 2. Peesdren, Lymfatex, Suprapren, Herp Yeast. Nyní jsem ale zjistila, že jsem podruhé těhotná, starší 1,5 letou dceru stále kojím. Mám teď dilema, zda kapky užívat, chci, aby mi bylo dobře a mohla si užívat těhotenství, ale zároveň nechci pochopitelně ublížit plodu. Děkuji moc za radu!

Zaslat dotaz do poradny