S dětmi je svět barevnější

Očkování

Je očkování samospasitelné?

Dobrý den, za měsíc máme jít s dcerkou na poslední očkování Hexa + Prevenar a přemýšlím o použití přípravku Deium Aktiv. Po každém předchozím očkování mi dcerka onemocněla, ráda bych se tomu vyhnula. Je dobré ho začít užívat již předtím a jak dlouho? Nesnižuje účinky očkování? Používáme Bambi Oils. Předem díky.

Dobrý den, co doporučujete, pokud jsem s detoxikací u miminka (používání olejů či kapek) ještě nezačala? Pokud jsem to dobře pochopila, měla bych se rozhodnout pro kapky nebo olejíček? Ne oboje současně? Malá má 4 měsíce, na hexu půjde asi v 5 a 1/2 měsících. Můžu Vás poprosit o doporučení jak postupovat? Moc děkuji.

Dobrý den, prosím o radu ohledně detoxikace po očkování Hexa vakcínou. Dcera očkována ve schématu 2+1, v 7., 10. a 17. měsíci. První dvě dávky byla po očkování unavená, ukňouraná, často se budila, po poslední vakcíně dostala rýmu, která trvala asi dní. Objevilo se zvracení v autě, které předtím nebylo. Nyní dva měsíce po očkování občas při jídle ublinkává, jí méně a nemá k jídlu chuť… Nevím, zda toto nechutenství nemůže souviset i s růstem zubů, klubou se jí špičáky. Přesto bych ráda použila nějaký přípravek na detoxikaci organismu po očkování. Můžete mi, prosím, doporučit, co bude po dvou měsících po posledním očkování nejvhodnější? Děkuji.

Dobrý den, pane doktore. Dnes dcera 3 roky. V 17 měsících byla očkována Priorixem. Již měla slovní zásobu cca do 20 slov a již i spojovala slova. Po očkování přestala mluvit asi úplně. Po delší době začala říkat jen "tohle, tamto" Všem říkala mami. Teď ve 3 letech říká tak cca do 30 slov vč. zvuku zvířat a všem říká mami nebo tati. Občas se naučí nové slovo a po nějaké době jako by ho zapomněla a říká jiné, ale neumí říct to, co uměla. Od očkování cca po 1,5 roce přišlo zlepšení, ale je to strašně málo. Možná prošla zánětem mozku, ale zatím bez magnetické rezonance. Jak dlouho trvá zánět mozku? A dá se dceři pomoci i po takové době po očkování detoxikací? Předem děkuji za odpověď. Hana V.

Dobrý den. Moje 5 ti měsíční dcerka má za sebou 2 dávky Hexy a 2 dávky Prevenaru a rotaviry. Nedávala jsem žádný kapky jako prevenci. Na stránce www.detoxikace-Brno.cz mi doporučili toto: Když dáváte oleje, je možné pak přidat před očkováním Activ-Col a po očkování jen Deimun Activ a MindDren. S tím, že kapky bych měla dávat cca 6 týdnů po očkování, když jsem nedávala před. Chtěla bych se ujistit, jestli to takto stačí. Děkuji Jindrová

Dobrý den, vím, že podobné dotazy už tady byly, spoustu jsem toho už přečetla a stále z toho nejsem moudrá. Chystáme se očkovat dvouletého chlapečka pediacelem, chceme udělat vše proto, aby to proběhlo bez potíží a následků. Zároveň na tom ale nejsme finančně teď nijak slavně. Jaká minimální kúra se doporučuje před a po očkování? Matčina poradkyně doporučila před očkem Cranium a Mezeg a po očku Deimun a MindDren. Jinde jsem četla že Deimun před i po očku, plus doplnit něčím dalším. Tady jsem četla zase jiné rady. Poradíte? Nerada bych kupovala víc než 3-4 preparáty.

Dobrý den, dcera 4 měsíce, byla na očkování hexavakciny a prevenaru 13, od té doby je nevrlá, v noci se budí co hodinu, kope nohama, kňourá a nemůže zaspat. Můžete mi poradit, co na to? Děkuji.

Dobrý večer.
Vaši poradnu jsem objevila pozdě, ale věřím, že i tak se dá ještě hodně napravit. Syn má 6 let. Problémy ve vývoji nastaly po 1. očkování hexavakcínou. Velmi opožděný rozvoj řeči, narušené trávení - průjmy po jídle. Postupem let jsme následky očkování trochu srovnali - syn mluví, ale řeč je srozumitelná jen pro nejbližší okolí. Z přijímané stravy vyloučil téměř vše, zůstaly těstoviny, bílé pečivo, krůtí šunka, kuřecí maso, rajčata, jablka, banány, jahody, nektarinky… ale průjem po této šílené redukci odezněl. Je i opožděná detoxikace organismu možná? Děkuji za odpověď.

Zaslat dotaz do poradny