S dětmi je svět barevnější

Přípravky

K řešení zdravotních obtíží existuje vedle klasických léků také celá řada přírodních přípravků.

Dobrý den, ráda bych vás požádala o odpověď. Mám dvouletou holčičku, které se ještě zcela nezatáhla fontanela na hlavičce. Už je to sice jen asi centimetrová dírka. Dále se mi zdá, že její nehty se trochu třepí a jsou měkčí. Myslím si, že jí chybí nějaký vitamin. Ale jinak se vyvíjí zcela normálně. Dobře jí, vaříme zdravě a k životu se jeví více než výborně. Doporučil byste mi prosím nějaký preparát Joalis, který by byl vhodný pro moji dceru? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, synovi mažu od narození olejíčky Bambi Oil 1, 2, 3 - vystačí mi s ohledem na expiraci do konce tohoto roku - synovi bude 14měsíců. Jak dlouho doporučujete oleje užívat - preventivně - zatím žádné konkrétní zdravotní problémy neřešíme. Stačí podávání těch 14 měsíců nebo mám ještě pokračovat?

Na preparátech je uvedeno, že by neměly být vystaveny přímému slunečnímu záření ani silnému elektromag. poli. Preparáty mám uložené v horní polici ve spíži. Zapomněla jsem zhasnout (cca 1,5 hodiny). Vzdálenost preparátů od žárovky asi 45 cm. Vadí jim i umělé světlo? Ovlivní to účinnost preparátů?

Dobrý den, mohou se sirupolihové komplexy Joalis obsahující vitaminy a minerály (Vitatone, Vitavite, Minemax) užívat samostatně nebo se musí podávat v kombinaci s dalšími preparáty Joalis? Jak se tyto sirupy mají správně užívat? Mohu si je zakoupit sama a užívat jako vitaminy nebo je nutná návštěva ve detoxikačního poradce?

Dobrý den, může Bambi olejíčky používat i dítě školou povinné (vnuk 8 let), ráda bych je koupila pod stromeček, protože mě velmi zaujalo jejich složení. Děkuji za odpověď a přeju hodně úspěchů ve Vaší práci. Květa

Dobrý den, ráda bych se zeptala na preparát FSME, vloni jsem si ho přes léto kapala a zdálo se mi, že na mě nejdou tolik klíšťata jako v předchozích letech. Je možné, že by preparát skutečně klíšťata odpuzoval? Jestli ano, působí stejně i při aplikaci na kůži? (jsem těhotná, tak si kapičky mažu na ruce a také dětem) Můj druhý dotaz spočívá v množství kapiček. Je u dětí možné mazat na ruce nebo bříško libovolný počet preparátů při dodržení alespoň minutové pauzy? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, u dcerky kapky mažeme na bříško. Ráda bych věděla, zda má 20 minut před a po namazání nejíst a nepít.

Zaslat dotaz do poradny